Własny grawer na zakładce do książki

Czy wiesz, że możesz zamówić jedną z naszych zakładek biżuteryjnych lub zakładek ze zdjęciem z dodatkowym grawerem na nóżce zakładki?

Każda nasza zakładka na końcówce nóżki po jednej stronie ma laserowo naniesione nasze malutkie logo, jednak druga jej strona jest całkowicie wolna i może się tam pojawić Twój tekst, ważna dla Ciebie data lub imię.

Grawerowanie w stali to wprawdzie nie jest prosta sprawa i my sami nie mamy do tego odpowiednio wypasionej maszyny (napisy na naszych zakładkach nanosimy ręcznie, zupełnie inną metodą), ale dla nas nie ma niemożliwego! Jak nie drzwiami, to oknem – znaleźliśmy kogoś, kto ma!

Pan Krzysiek z zaprzyjaźnionej z nami firmy wykonuje teraz piękne grawery na zakładkach dla naszych Klientów. Ty nie musisz się niczym martwić – dostarczymy do niego Twoją zakładkę, odbierzemy i zatroszczymy się o nią dalej jak zawsze – pięknie zapakujemy i wyślemy prosto do Ciebie 🙂

Laserowy grawer na zakładce do książki

Ty musisz tylko wybrać, jaki napis ma się na niej pojawić.

Grawer może być wykonany na środku zakładki lub na jej końcu – w zależności od Twoich upodobań 🙂

Nie jesteśmy ograniczeni niczym, poza wielkością zakładki! Możesz wybrać każdą czcionkę, symbol, znak… Ultramaszyna Pana Krzyśka wygraweruje wszystko, a jej szczegółowość nieodmiennie wprawia nas w osłupienie – wszystko jest absolutnie wyraźne i czytelne, nawet najdrobniejsze detale.

Zakładka do książki z wygrawerowanym imieniem

Cena takiego wyjątkowego graweru na jednej stronie zakładkowej nóżki to 35 zł, które trzeba doliczyć do kosztu wybranej przez siebie zakładki biżuteryjnej lub zakładki ze zdjęciem. Nie poniesiesz natomiast żadnych dodatkowych kosztów związanych z opracowaniem wzoru pod grawer 🙂

Ponieważ zakładka musi dotrzeć do Pana Krzyśka, a potem wrócić do naszej pracowni, w międzyczasie ustawiając się w kolejce do urządzenia laserowego, całkowity czas oczekiwania na realizację graweru na zakładce to ok. 3 dni.

Jeśli potrzebujesz tej usługi w krótszym czasie – napisz do nas lub zadzwoń – ponegocjujemy po koleżeńsku z Panem Krzyśkiem i dowiemy się, jakie są możliwości w danej chwili 😉

Zapisz